top of page

Ženstvo a materstvo

Ako byť ženou, keď musím byť hlavne mamou?

Jedna z najčastejších otázok, ktoré prinášate. Ono sa to nevylučuje. Práve naopak, úplne to spolu súzni.

Len naše vnímanie tohto je odpojené od podstaty..

Prevaha mužskej energie, ktoré sa preplietla všetkými úrovňami našich životov, nás láka porovnávať sa, súperiť, dokazovať si niečo..

Nie, nehádžme to na mužov, pretože toto nie je o hľadaní vinníka.

Tak vesmír nefunguje. Zároveň, čo robíme my ženy, aby sme sa stali ženami? Bojujeme, chceme poraziť, prinútiť, rovnať sa.. Tak sa k tomu nedá priblížiť.

Skĺzli sme do debát o sebaláske, ale snažíme sa tej téme poROZUMieť.. Toto sa dá len preCITiť. Nemá to nič spoločné s láskou k fyzickému telu.

Naše deti, vedomé bytosti to vedia. Prichádzajú na svet, cez jediný možný portál, cez ktorý sa na svet človek vie dostať-cez ženu.

Deti nám dávajú práve príležitosti k hlbokému poznaniu seba, prostredníctvom tehotenstva, pôrodu a potom cez hlboké dôverné prepojenie matky a dieťaťa. Keď je dieťa na svete v nás to otvára dvere k rôznym zraneniam v nás a sme postavené do situácií kedy čelíme samé sebe. Dostávame priestor zVEDOMOVAŤ si svoje JA, príjmať svoje časti seba. Ženská energia je prirodzene starostlivá, nežná. Je to čisto ženská energia. A my ju nevidime (nechceme vidiet) vo svojej nahej pravdivosti. A hľadáme a hľadáme..

99 views

Recent Posts

See All
bottom of page